Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufje Gaming G437 me 7 ngjyra Neon

Kufje Gaming G437 me 7 ngjyra Neon

Kufje Gaming M550 me veshje ergonomike 3D

Kufje Gaming M550 me veshje ergonomike 3D

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

4 190 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019060703

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufjet Gaming M630 jane te pajisura me teknologjine inovative MOCI (Mycelium of Carbon IT), qe ka dy shtresa karboni dhe membrane revolucionare me dy rreze te plota.

Forma Ergonomike dhe korniza e kufjeve sigurojne pershtatje per te gjithe perdoruesit, pavaresisht formes apo madhesise se kokes. Kufjet mund te perdoren lehtesisht fale edhe kendit 360° te rrotullimit te kabullit.

Teknologjia e Kufjeve Gaming M630 siguron nje bas te thelle, dhe nje pasterti maksimale te zerit duke eliminuar zhurmat e mjedisit per rreth.

Ngjyra e kuqe e mikrofonit dhe dritat e kuqe qe aktivizohen me perdorimin e kufjeve, i japim nje dizenjo shume interesante dhe mahnitese ketyre kufjeve.

 

Specifikat

  • Permasat: 180mm x 235mm x 118mm
  • Dalja USB
  • Frekuenca 20 - 20000 Hz
  • Ndjeshmeria 102 dB
  • Ngjyra e zeze
  • Marka A4Tech
 

Oferte Sezonale ne ibuy.al

Nxitoni dhe perfitoni nga super cmimet.

Informacione
Vlera4 190 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiKufje
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari