Kufje - IPIPOO - Magnet-Wireless Bluetooth 4.2-ButonKamere - E Zeze

Kufje - IPIPOO - Magnet-Wireless Bluetooth 4.2-ButonKamere - E Zeze

Kase -Mbajtese karte- Totu -Karbon -Hibrid- iPhoneX -E Zeze

Kase -Mbajtese karte- Totu -Karbon -Hibrid- iPhoneX -E Zeze

Kase Baseus Mystery -iPhone 7/8 Plus-Mbajtese-magnetike- E Zeze

Kase Baseus Mystery -iPhone 7/8 Plus-Mbajtese-magnetike- E Zeze

Kufje - IPIPOO - Magnet-Wireless Bluetooth 4.2-ButonKamere - E Zeze

2 823 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6928061896735
Kufje - IPIPOO - Magnet-Wireless Bluetooth 4.2-Remote Shutter - E Zeze

Kjo kufje Bluetooth eshte dizajnuar dhe hartuar ne nje menyre qe siguron ndjesin teper te forte dhe te rehatshme. Ajo sjell nje eksperience te vertete te balancuar dhe te thelle te degjimit. Tre-butona ne distance me mikrofonin sigurojne kontroll te pergjegjshem per muziken, thirrjet, ndezjen/fikjen e Bluetooth etj.

 • Lidhje Bluetooth 4.2, transmetim i shpejt dhe konsum i ulet i energjise

 • Stili in-ear, me i mire per reduktimit e zhurmes

 • Wireless dhe i lehte, ju jep liri kur beni sporte

 • Dizajni magnetik, shume i lehte per te ruajtur dhe i sigurt per te veshur kur beni sporte

 • Earbuds ergonomik, shume te bute, shume te rehatshme per veshin

 • Drive-by-wire, me mikrofon, kontrollon volumin dhe ndezjen

 • Pershtatshem per te dashurit e sportit dhe per te gjithe ata qe deshirojne te shijojne muziken dhe te bejne foto selfie kudo qe jane


  
  

Specifikimet:

 • Marka: IPIPOO

 • Modeli: 95BL

 • Versioni Bluetooth: 4.2

 • DIstanca e punes: 10m

 • Ndjeshmeria: 90dB±3dB

 • Rezistenca: 16Ω±15%

 • Frekuenca: 20Hz-20000Hz

 • Varga e Frekuencave: 2.402G-2.480G

 • Temperatura e ambientit: -20°C ~ 60°C

 • Koha gjate pritjes 200 ore

 • Koha gjate bisedes: 6 ore

 • Koha gjate muzikes: 4 ore

 • Koha e karikimit: 1.5 ore

 • Pesha: 16g

E Pershtatshme Me:
 • iPhone 7/7 Plus

 • Samsung Galaxy S8/S8 Plus

 • Pajisje te tjera qe mundesojne lidhje Bluetooth 4.2

Informacione
LlojiKufje
Vlera2 823 Lekë
Markaipipoo
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari