Kufje Langsdom 3.5 mm- iPhone-Samsung etj -Gri

Kufje Langsdom 3.5 mm- iPhone-Samsung etj -Gri

Kufje - VORSON - Wireless Bluetooth 4.1 Stereo -Touch - E Zeze

Kufje - VORSON - Wireless Bluetooth 4.1 Stereo -Touch - E Zeze

Karikues - DEVIA - Smart Dual USB - 2.4A -CE/RoHS - iPhone Samsung Sony-etj

Karikues - DEVIA - Smart Dual USB - 2.4A -CE/RoHS - iPhone Samsung Sony-etj

Kufje Langsdom 3.5 mm- iPhone-Samsung etj -Gri

1 668 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6948541702240
Kufje Langsdom 3.5 mm- iPhone-Samsung etj -Gri
 • Dizajni me kufje te vetem, mund ta vishni ne veshin tuaj te djathte ose te majte

 • Altoparlanti 10mm i levizjes spirale paraqet efekt ''shocking sound'' dhe ju lejon te shijoni muzike me kualitet te jashtezakonshem

 • Dizajni i veshit me veshjen klasike te sheshte, te rehatshme per te veshur dhe efektive per te izoluar zhurmen e jashtme

 • Kombinimi perfekt i metalit dhe i plastikes ju jep nje eksperience te re

 • Shell mikrofoni multifunksional Bidirectional

 • E pershtatshme me te gjith telefonat me port jack 3.5mm

 • Buton multifunksional suporton pranimin/refuzimin e thirrjeve

 • Pajisje ideale per tu perdorur gjate perdorimin e makines

Specifikimet:

 • Madhesi e driverit: 10mm

 • Ndjeshmeria: 102dB±3dB

 • Rezistenca: 22Ω±10%

 • Gjatesia: 1.2m

 • Fish: 3.5mm

 • Frekuenca: 20-20KHz

E Pershtatshme Me:

 • Apple, Samsung, Sony, Huawei, etj. telefona dhe tableta me port 3.5mm jack

 • Pajisje muzikore MP3/MP4

Informacione
LlojiKufje
Vlera1 668 Lekë
MarkaLangsdom
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari