Kufje me bluetooth Baseus iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Baseus iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Karikues Devia 3.1A - Dy Porta Usb -Alumin - Apple Samsung etj

Karikues Devia 3.1A - Dy Porta Usb -Alumin - Apple Samsung etj

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Baseus iPhone /Samsung etj - E Bardhe

1 796 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6953156245419
     Kufje me bluetooth Baseus iPhone /Samsung etj - E Bardhe
 • Materiali ABS kundra goditjeve, shume e forte

  
  
 • Perfunduar ne stilin Pearl, shkelqen nen driten e diellit

 • Teknologjia e anulimit te zhurmes, siguron kenaqesi dhe bisede te qarte dhe pa vonese te muzikes

 • Funksioni i zgjuar i menjehershem i zerit ne gjuhen Kineze / Angleze

 • Suporton lidhje me 2 pajisje ne te njejten kohe

 • Dizajn ergonomik, pershtatet ne menyre perfekte ne vesh

 • Koha ne pritje deri ne 100 ore

 • Suporton shfaqjen e perqindjes te beterise ne pajisje me sistemin iOS

 • Funksionet qe kontrollohen me nje buton: Luaj/Ndalo muziken, Pergjigju/Refuzi thirrjen, 
  formimi i zerit dhe ndryshimi i gjuhes

Specifikimet:

 • Versioni Bluetooth: V4.1

 • Frekuenca: 20-20000Hz

 • Koha e karikimit: afersisht 2ore

 • Koha e bisedes: afersisht 3.5ore

 • Koha ne pritje: mbi 100ore

 • Pesha: afersisht 7.8g

 • Permasa: 55 x 12 x 7mm

E pershtatshme Me:

 • iPhone iPad iPod

 • Samsung Sony HTC Huawei etj pajisje smartphone

Informacione
LlojiKufje
Vlera1 796 Lekë
MarkaBaseus
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari