Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Baseus iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Baseus iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

2 566 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6957531044741
     Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe
 • Linja elegante, dizajni i holle dhe ndjesi e prekjes delikate
 • Lidhje Bluetooth 4.0, lidhje e shpejte dhe e qendrueshme
 • Mundesi lidhje me dy pajisje ne te njejten kohe
 • Dizajn i earplug i bute silikoni, e rehatshme per t'u veshur dhe shume e qendrueshme ne vesh
 • Mikrofon i integruar per thirrje hands-free, shume e sigurt per perdorim ne makine
 • Perqindja e baterise mund te shfaqet ne pajisje Apple dhe disa nga pajisjet Android
 • Bateri 55mAh e rikarikueshme e integruar, koha ne pritje mbi 55 ore
 • Suporton funksion kundra humbjes dhe funksion te zerit (gjuhe Kineze/ Angleze)
 • Funksione: Pergjigju/Mbaro thirrjen, Vazhdo/Ndalo muziken, Ngritje/Ulje i zerit, Kenga e rradhes/ meparshme
 • Pershtatshmeri e larte, ju lejon te shijoni muzike pa limit
  • Me certifikime CE, RoHS, FCC

Specifikimet:

 • Versioni Bluetooth: V4.0
 • Protokoli Bluetooth: Kufje, Hands-free, A2DP, AVRC
 • Distanca e transmetimit: 10m
 • Varga e transmetimit: 2.4GHz
 • Voltazhi i karikimit: DC 5V
 • Kapaciteti i baterise: 55mAh
 • Koha ne pritje: >55ore
 • Koha ne bisede: >3ore
 • Koha ne muzike: >3.5ore
 • Charging time: about 1.5ore
 • Gjuha: Kineze, Angleze(e parazgjedhur)

  E Pershtatshme Me:

  • iPhone iPad iPod
  • Samsung Sony Huawei LG etj telefona dhe tableta qe suportojne lidhje Bluetooth

   Paketimi Perfshin:

   • 1 x Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe
   Informacione
   LlojiKufje
   Vlera2 566 Lekë
   MarkaHoco
   Write Your Own Review
   Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari