Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Bardhe

Kase Silikoni Apple - iPhone X - E Zeze

Kase Silikoni Apple - iPhone X - E Zeze

Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze

2 566 Lekë
Stoku: S'ka gjendje
SKU
6957531044734
     Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze
 • Linja elegante, dizajni i holle dhe ndjesi e prekjes delikate
 • Lidhje Bluetooth 4.0, lidhje e shpejte dhe e qendrueshme
 • Mundesi lidhje me dy pajisje ne te njejten kohe
 • Dizajn i earplug i bute silikoni, e rehatshme per t'u veshur dhe shume e qendrueshme ne vesh
 • Mikrofon i integruar per thirrje hands-free, shume e sigurt per perdorim ne makine
 • Perqindja e baterise mund te shfaqet ne pajisje Apple dhe disa nga pajisjet Android
 • Bateri 55mAh e rikarikueshme e integruar, koha ne pritje mbi 55 ore
 • Suporton funksion kundra humbjes dhe funksion te zerit (gjuhe Kineze/ Angleze)
 • Funksione: Pergjigju/Mbaro thirrjen, Vazhdo/Ndalo muziken, Ngritje/Ulje i zerit, Kenga e rradhes/ meparshme
 • Pershtatshmeri e larte, ju lejon te shijoni muzike pa limit
 • Me certifikime CE, RoHS, FCC

  Specifikimet:

  • Versioni Bluetooth: V4.0
  • Protokoli Bluetooth: Kufje, Hands-free, A2DP, AVRC
  • Distanca e transmetimit: 10m
  • Varga e transmetimit: 2.4GHz
  • Voltazhi i karikimit: DC 5V
  • Kapaciteti i baterise: 55mAh
  • Koha ne pritje: >55ore
  • Koha ne bisede: >3ore
  • Koha ne muzike: >3.5ore
  • Charging time: about 1.5ore
  • Gjuha: Kineze, Angleze(e parazgjedhur)

   E Pershtatshme Me:

   • iPhone iPad iPod
   • Samsung Sony Huawei LG etj telefona dhe tableta qe suportojne lidhje Bluetooth

    Paketimi Perfshin:

    • 1 x Kufje me bluetooth Hoco iPhone /Samsung etj - E Zeze
    Informacione
    LlojiKufje
    Vlera2 566 Lekë
    MarkaHoco
    Write Your Own Review
    Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari