Kufje me bluetooth iPipoo Magnet Wireless

Kufje me bluetooth iPipoo Magnet Wireless

Mini Stereo Wireless Bluetooth 4.1 Kufje me mikrofon - iPhone Samsung - E Zeze

Mini Stereo Wireless Bluetooth 4.1 Kufje me mikrofon - iPhone Samsung - E Zeze

Stereo Wireless Bluetooth 4.1 Kufje me mikrofon - iPhone Samsung - Gri

Stereo Wireless Bluetooth 4.1 Kufje me mikrofon - iPhone Samsung - Gri

Kufje me bluetooth iPipoo Magnet Wireless

1 790 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Kufje ipipoo magnetike

  Kufje me Bluetooth | Kufje me Magnet Ipipoo per Call Center | iPhone | Samsung | Ne shitje |

  Kufje me Magnet Ipipoo | Magneti i integruar ju lejon te bashkoni dy kufjet bashke kur nuk i perdorni dhe mund ti mbani rreth qafes.
  Nje menyre e pershtatshme per ti pasur ato prane kur ju duhen.

  Dizajn i rehatshem ne vesh | I sigurt |

  Sigurohuni qe kufjet te qendrojne te vendosura dhe muzika juaj te mbetet e qete.
  Mund ti perdorni kur vraponi | ciklizoni | ushtroheni dhe beni aktivitete te tjera.
  Zvogelon zhurmat e jashtme. | Mundeson ze me te qarte te mikrofonit kur flet me familjen ose miqte.
  Ju merrni bisede telefonike me cilesi te larte.
  Sugjerohen te perdoren dhe ne call center.
  Madje jane me te rehatshme se kufjet e medha te cilat mund te peshojne me teper, ju krijojne dhimbje koke dhe veshi. | Kufje per Call Center | 

  Flisni per ore te tera ne telefon nderkohe qe jeni duke u marr me dicka tjeter | 

  Kryeni biseda telefonike pa duar edhe ne rruge ose brenda qendrave tregtare.
  Teknologjia me e fundit me bluetooth 4.2 |
  Lidhen lehtesisht me smartphone | tablet dhe pajisje te tjera muzikore te aktivizuara me | Bluetooth |
  Punon me te gjithe Smartphone | Tablet dhe cdo pajisje tjeter me | Bluetooth |
  Deri ne 6 ore bisede te vazhdueshme | 4 ore kohe muzikore |

  | Kufje me Magnet Ipipoo | Kufje per iphone | Samsung | Ne shitje |

  -Funksion Stereo Bass per efekt te mire te muzikes
  -Reduktim i zerit te jashtem ju mundeson te perjetoni muzike te paster edhe pse ndodheni ne ambient te zhurmeshem
  -Mikrofon i integruar, beni dhe merrni thirrje pa perdorur telefonin ose gjate levizjes me makine
  -Mund te perdorni keto kufje edhe gjate stervitjes
  -Lehtesisht te pershtatshme me veshin
  -Mund te komunikoni me to dhe te ndryshoni muziken ose ta ndaloni ate
  -Super Bass | relaksuese
  -Konsum i ulet energjie

  Kufje Ipipoo |  Specifikimet | Kufje me Bluetooth | 

  Brand | ipipoo
  Model | iL93BL
  Type | In-Ear
  Compatible with | iPhone, iPod,Mobile phone
  Bluetooth | 4.2 V
  Frequency response | 20-20000Hz
  Impedance | 16ohms
  Kufje ipipoo
  Sensitivity: 90dB±3dB
  Music Time: 4h
  Standby time: 200h
  Talk time: 6h

  Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura persa i perket Teknologjise.
  Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

  Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | iBuy al |
  Kontaktoni ne numer | 0685344444 |

  Informacione
  LlojiKufje
  Vlera1 790 Lekë
  Markaipipoo
  Write Your Own Review
  Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari