Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- Blu

Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- Blu

Kase-Usams-Color-TPU e bute-Samsung -Galaxy S8 Plus- Transparent

Kase-Usams-Color-TPU e bute-Samsung -Galaxy S8 Plus- Transparent

Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- Vjollce

Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- Vjollce

Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- Blu

770 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6958944603099B
Kufje Mosidun me kabell Jack 3.5mm- Blu
 
  • Stili i thjeshte e dizajnit steamline

  • Mberthimi i prizes 3.5mm dhe bakri i paster siguron transmetim te qarte te zerit

  • Veshjet e buta silikoni te projektuara posacerisht per kohe te gjate te veshur

  • Celesi shumefunksional lejon te pergjigjet / refuzoje funksionin e kontrollit te thirrjes dhe muzikes

  • Izolimi i zhurmes ne vesh lejon biseda te qarta telefonike

Specifikimet:

  • Ndjeshmeria: 109db+3db

  • Varga e Frekuences: 20hz-20khz

  • Gjatesia e kabellit: 1.2m

E Pershtatshme Me:

  • iPhone Samsung Sony HTC Huawei etj telefona me fish jack 3.5mm

Informacione
LlojiKufje
Vlera770 Lekë
MarkaMosidun
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari