Kufje Samsung AKG

Kufje Samsung AKG

Xhama me Xhel per Samsung

Xhama me Xhel per Samsung

Kufje Samsung AKG

990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
201930503

Kufje Samsung AKG

Kufjet Samsung AKG kane nje cilesi shume te larte dhe te paster te zerit.

Shtresa qe mbeshtjell kufjet jo vetem i mbron nga demtimet, por dhe i jep nje dizenjo te bukur.

Kufjet kane 3 butona: butonin luaj / pauze, butonin volum lart, butonin volum poshte, si edhe mikrofonin e integruar per te folur ne telefon.

  

Transport kudo ne Shqiperi

Paguaj kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera990 Lekë
MarkaAkg
LlojiKufje
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari