Kufje sportive - Wireless - Bluetooth V4.0- iPhone/Samsung - E Zeze

Kufje sportive - Wireless - Bluetooth V4.0- iPhone/Samsung - E Zeze

Kufje Stereo- Mini Wireless -Bluetooth 4.2-Earbuds-Mikrofon- E Zeze

Kufje Stereo- Mini Wireless -Bluetooth 4.2-Earbuds-Mikrofon- E Zeze

Kabell ITIAN Type C + Karikues QC3.0 - Samsung S8/S8+/ Nokia N1/LG Nexus 5X/Huawei 6P etj

Kabell ITIAN Type C + Karikues QC3.0 - Samsung S8/S8+/ Nokia N1/LG Nexus 5X/Huawei 6P etj

Kufje sportive - Wireless - Bluetooth V4.0- iPhone/Samsung - E Zeze

3 721 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6954284074889
Kufje sportive - Wireless - Bluetooth V4.0- iPhone/Samsung - E Zeze
 • Sistemi i reduktimit të zhurmes CVC 6.0 sjell muzike me cilesi te larte dhe efektet e bisedes per ju

 • Teknologjia e fundit CSR, me e fuqishme dhe e perstatshme

 • Mbeshtet lidhjen e 2 pajisjeve ne te njejten kohe dhe numrin e raportit te zerit

 • Mbeshtet nderrimit e kenges se rradhes / te meparshmes, rregullimin e volumit dhe pergjigjjen ose refuzimin e nje thirrjeje

 • Dizajni ergonomik me nyjen e veshit, nuk do te bjere edhe ne qofte se ushtrimi eshte intesiv

 • Degjuesi mund te qendroj automatikisht, lehte per t'u menaxhuar

 • Shfaqja e konsumit te energjise ne iPhone

Specifikimet:
 • Versioni Bluetooth: Bluetooth V4.0

 • Protokoli Bluetooth: HFP / HSP / A2DP / AVRCP

 • Fuqia e daljes: 10mW

 • Distanca e lidhjes: 10m ( pa pengesa )

 • Koha gjate punes: 6ore gjate bisedes, 4ore duke degjuar muzike

 • Koha e pritjes: 200ore

 • Koha gjate karikimit: 1ore

 • Voltazhi i karikimit: DC 5V 300mA

 • Ndjeshmeria: 90dB + / - 3dB

 • Rezistenca e plote: 32ohms + / - 15pct

 • Frekuenca: 20 - 20KHz

 • Gjatesia e kabellit: 600mm

E Pershtatshme Me:

 • iPhone iPad iPod

 • Samsung Sony Huawei etj smartphones

 • Pajisje qe mundesojne lidhje Bluetooth


Mbështet lidhjen e 2 pajisjeve në të njëjtën kohë dhe numrin e raportit të zërit

Informacione
LlojiKufje
Vlera3 721 Lekë
MarkaAwei
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari