Kufje- Totu- Wireless Bluetooth 4.1-Sport-iPhone -Samsung etj- E Zeze

Kufje- Totu- Wireless Bluetooth 4.1-Sport-iPhone -Samsung etj- E Zeze

Kufje Wireless Bluetooth 4.0 -Sport -iPhone -Samsung etj- E Zeze

Kufje Wireless Bluetooth 4.0 -Sport -iPhone -Samsung etj- E Zeze

Bluedio - Kufje -Bluetooth -Over Ear Stereo- E Kuqe

Bluedio - Kufje -Bluetooth -Over Ear Stereo- E Kuqe

Kufje- Totu- Wireless Bluetooth 4.1-Sport-iPhone -Samsung etj- E Zeze

3 208 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6959633328521
Kufje- Totu- Wireless Bluetooth 4.1-Sport-iPhone -Samsung etj- E Zeze
 • Funksioni i zvogelimit te zhurmes CVC 6.0, perjetoni kualitetin e zerit te HD 1080P

 • Mikrofon i integruar per thirrje hands-free

 • Dizajni magnetik terheqje, mund te bashkengjitni kufjet e majte dhe te djathte se bashku kur nuk jane ne perdorim

 • Butoni i kontrollit multifunksional : luani / pushoni, përgjigjuni / refuzoni thirrjen, kenga e rradhes/e meparshme, rregulloni volumin sipas deshires

 • Mbeshtetni lidhjen e njekohshme me dy pajisje

 • Mbeshtetje e ekranit te fuqise se baterise ne sistemin iOS

 • Suporton gjuhet Anglisht,Kineze,Koreane

 • Dizajni ergonomik ne vesh me veshjet e buta prej silikoni per rehati gjate perdorimit
 • Kenaquni me muziken kur te vraponi, te beni sport ose te beni stervitje etj.

Specifikimet:

 • Versioni Bluetooth: V4.1

 • Distanca e transmetimit: 10 metra

 • Kapaciteti i baterise: 55mAh

 • Koha gjate bisedes: ≥ 5ore

 • Koha gjate muzikes: ≥ 3ore

 • Koha gjate pritjes: ≥ 100ore

 • Material: ABS + PC + TPE

 • Gjatesia e kabllit: 60cm

E Pershtatshme Me:

 • iPhone iPad iPod

 • Samsung Sony Huawei etc smartphones and tablets

 • Pajisje te tjera qe suportojne lidhje Bluetooth

Informacione
LlojiKufje
Vlera3 208 Lekë
MarkaTotu
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari