Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

Versace Eros Eau de Parfum 100ml

Versace Eros Eau de Parfum 100ml

Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

8 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml
Lacoste L.12.12. White është një aromë klasike e pastër me lule. Shënimet kryesore janë grapefruit , kardamonët, rozmarinat dhe gjethet prej kedri, të përziera me thelbin e tuberozës meksikane dhe ylang-ylang. Veshjet sensuale të lëkurës, kamoshi dhe kedri formojnë bazën e fragrancës.
Informacione
Vlera8 500 Lekë
LlojiParfume
MarkaTe ndryshme
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari