Leter Crespa me shume ngjyra

Leter Crespa me shume ngjyra

Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

Bizhuteri me ngjyra per femije

Bizhuteri me ngjyra per femije

Leter Crespa me shume ngjyra

249 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Leter Crespa me shume ngjyra-ibld044

Leter Crespa me shume ngjyra

Letrat me shume ngjyra jane nje nder lojrat me te  preferuara per femije.

Me ane te letrave Crespa, femijet do te kene mundesine te formojne objekte te ndryshme dhe te argetohen duke bere kombinime me ngjyrat dhe format.

Gjithashtu duke menduar se si te formojne lojra te ndryshme, femijet do rrisin kreativitetin e tyre, dhe do te jene me te perqendruar ne "punet e vogla" qe do te marrin persiper.

  

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera249 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari