Litar kercimi me numerues

Litar kercimi me numerues

Bizhuteri me ngjyra per femije

Bizhuteri me ngjyra per femije

Tabele Magnetike per Femije

Tabele Magnetike per Femije

Litar kercimi me numerues

249 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Litar kercimi me numerues-ibld046

Litar kercimi me numerues

Loja me litar eshte nder lojrat me te preferuara per te gjithe  femijet. 

Jo vetem qe eshte nje loje shume argetuese dhe zbavitese, por eshte dhe nje loje qe i ndihmon femijet te mesohen me aktivitetet fizike dhe rendesine e tyre qe ne vegjeli.

Litari ka gjithashtu edhe numeratorin digjital, qe ju ndihmon per te pare numrin e hedhjeve, pa qene nevoja ti numeroni ato nje e nga nje.

 

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Gjithashtu, litari i kercimit me numerues eshte  i pershtatshem edhe per moshat e rritura.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera249 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari