Lodra Druri Mesojme Numrat me Winnie the Pooh

Lodra Druri Mesojme Numrat me Winnie the Pooh

Lodra Druri Puzzle me Fruta dhe Perime

Lodra Druri Puzzle me Fruta dhe Perime

Lodra Druri Fruta dhe Perime

Lodra Druri Fruta dhe Perime

Lodra Druri Mesojme Numrat me Winnie the Pooh

1 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lodra Druri Mesojme Numrat me Winnie the Pooh-ibld009

Lodra Druri Mesojme numrat me Winnie the Pooh

Lodra Druri Mesojme numrat me Winnie the Pooh ndihmon te mesoni numrat me personazhin vizatimor me te dashur per femijet. Femija juaj do ta kete me te lehte te perqendrohet tek njohurite dhe do te argetohet duke mesuar numrat, teksa ne sfond eshte Winnie the Pohh.

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

Tashme kjo eshte e mundur nga lodrat e drurit me perberje ekologjike, te krijuar posacerisht per shendetin e femijes suaj, te certifikuar nga Organizata Boterore e Shendetit.

Fale perberjes se tyre me materiale ekologjike, keto lojra jane lehtesisht te riciklueshme, c'ka i ben kete produkte miqesore edhe me mjedisin.

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera1 490 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari