Lodra Druri Luajme me Topa

Lodra Druri Luajme me Topa

Set Raketa dhe Top

Set Raketa dhe Top

Lodra per Vajza  Ndihma e Pare

Lodra per Vajza Ndihma e Pare

Lodra Druri Luajme me Topa

990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lodra Druri Luajme me Topa-ibld036

Lodra Druri Luajme me Topa

Topi eshte nder lodrat me te preferuara per femijet, ndaj dhe lodrat me top jane gjithmone nje dhurate e bukur dhe shume e pelqyer per ta. Aq me shume kur ne nje loder te vetme, ka shume topa qe mundesojne krijimin e nje loje shume zbavitese, qe ndihmon  ne zhvillimin e femijeve.

E pershtatshme per femije mbi 4 vjec.

 

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

Tashme kjo eshte e mundur nga lodrat e drurit me perberje ekologjike, te krijuar posacerisht per shendetin e femijes suaj, te certifikuar nga Organizata Boterore e Shendetit.

Fale perberjes se tyre me materiale ekologjike, keto lojra jane lehtesisht te riciklueshme, c'ka i ben kete produkte miqesore edhe me mjedisin.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera990 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari