Lodra Druri Ore

Lodra Druri Ore

Lodra Druri Kolona me Forma Gjeometrike

Lodra Druri Kolona me Forma Gjeometrike

Lodra Druri Puzzle Alfabeti

Lodra Druri Puzzle Alfabeti

Lodra Druri Ore

999 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lodra Druri Ore-ibld004

Lodra Druri Ore

Lodra Druri Ore eshte menyra me e mire per ti mesuar oren dhe ambjentimin me sensin e kohes femijes tuaj. Me dizenjon  dhe ngjyrat e ores, mesimi do behet shume me i bukur dhe me interesant.

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

Tashme kjo eshte e mundur nga lodrat e drurit me perberje ekologjike, te krijuar posacerisht per shendetin e femijes suaj, te certifikuar nga Organizata Boterore e Shendetit.

Fale perberjes se tyre me materiale ekologjike, keto lojra jane lehtesisht te riciklueshme, c'ka i ben kete produkte miqesore edhe me mjedisin.

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera999 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari