Lodra Druri Ore me Numra

Lodra Druri Ore me Numra

Lodra Druri Fruta dhe Perime

Lodra Druri Fruta dhe Perime

Lodra Druri Kub me lojra te ndryshme

Lodra Druri Kub me lojra te ndryshme

Lodra Druri Ore me Numra

999 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lodra Druri Ore me Numra-ibld011

Lodra Drui Ore me Numra

Lodra Druri Ore me Numra eshte menyra me e mire per ti mesuar oren dhe ambjentimin me sensin e kohes femijes tuaj. Me dizenjon  dhe ngjyrat e ores, mesimi do behet shume me i bukur dhe me interesant.

Gjithashtu pjeset me ngjyra dhe nurmra ndihmojne te bejne dallimin midis ngjyrave dhe te mesojne numerimin.

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

Tashme kjo eshte e mundur nga lodrat e drurit me perberje ekologjike, te krijuar posacerisht per shendetin e femijes suaj, te certifikuar nga Organizata Boterore e Shendetit.

Fale perberjes se tyre me materiale ekologjike, keto lojra jane lehtesisht te riciklueshme, c'ka i ben kete produkte miqesore edhe me mjedisin.

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera999 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari