Lodra per Djem Dentisti i Vogel

Lodra per Djem Dentisti i Vogel

Lodra per Vajza  Ndihma e Pare

Lodra per Vajza Ndihma e Pare

Lodra per Femije Gjallesat Detare

Lodra per Femije Gjallesat Detare

Lodra per Djem Dentisti i Vogel

1 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lodra per Djem Dentisti i Vogel-ibld038

Lodra per Djem Dentisti i Vogel

Shendeti eshte gjeja kryesore per te gjithe, ndaj kudesi per te eshte shume i nevojshem te mesohet qe ne vegjeli. 

Me setin e Lodrave "Dentisti i Vogel", femijet tuaj do te mesojne te kujdesen per shendetin dhe kujdesin ndaj dhembeve  duke u argetuar me lodrat e ndryshme te mjeteve te dentistit  qe ka brenda ky set.

 

Dizenjo ngjyre blu e paketimit te lodres eshte e pershtatshme per djemt e vegjel, qe duan te behen dentistet e ardhshem.

E pershtashme per femije mbi 3 vjec.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera1 490 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari