Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

Set  me shume funksione per bebe

Set me shume funksione per bebe

 Leter Crespa me shume ngjyra

Leter Crespa me shume ngjyra

Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

690 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike-ibld043

Lodra  per Femije Alfabeti  Magnetik  

Lodra Alfabeti  Magnetik   eshte lodra e duhur qe femija juaj te njihet me shkronjat e bukura te alfabetit.

Alfabeti mesohet me mire dhe me shpejt duke luajtur me shkronjat. 

Shkronjat qe formojne  alfabetin  jane me ngjyra dhe elemente te ndryshem qe ndihmojne femijet per te mesuar edhe ngjyrat apo forma te ndryshme.

 

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera690 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari