Makine LLogaritese per perdorim financiar Casio

Makine LLogaritese per perdorim financiar Casio

Makine LLogaritese per perdorim financiar Casio

1 190 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
4971850186977

Makine Llogaritese Casio

Makina llogaritese  ka 2 opsione te energjise per te funksionuar: me bateri dhe me ane te qelizave diellore per nje perdorim efikas te energjise.

Butonat e plastikes jane te qendrueshme dhe perfshijne nje funksion te shumefishte te shtypjes se butonit i cili  ju lejon te shtypni butonin tjeter duke mbajtur butonin aktual, keshtu qe llogaritjet do te jene  shume te shpejta. 

 

Makina llogaritese  përfshin funksione praktike per perdorim financiar, siç eshte llogaritja e perqindjes dhe llogaritja e taksave.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguaj kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera1 190 Lekë
MarkaCasio
LlojiMakina llogaritese
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari