Mavic 2 Pro Drone me Kamera 4K

Mavic 2 Pro Drone me Kamera 4K

JJRC H37 ELFIE -Pocket Selfie Drone RC Quadcopter -WiFi FPV 720P Kamera Altitude Hold

JJRC H37 ELFIE -Pocket Selfie Drone RC Quadcopter -WiFi FPV 720P Kamera Altitude Hold

DJI Tello Global

DJI Tello Global

Mavic 2 Pro Drone me Kamera 4K

181 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
69582665174445

Mavic 2 Pro Drone me Kamera 4K

Mavic 2 Pro Droni me Kamera 4K eshte me kamera Hasselblad, te cilat jane te njohura per qartesine, cilesine dhe ruajtjen e imazhit.

Me sensorin 1 inches, droni arrin te kapi pamje shume te qarta edhe ne mjedise me erresire, apo drite te  vogel. 

Fotot ruhen ne formatin JPEG dhe RAW, si dhe mund te ruhen direkt ne karte memorie nese ju duhet me shume memorie. Droni Mavic 2 Pro  qendron deri ne 31 minuta fluturim, dhe shkon deri ne 18 km lartesi.

Fale sensorit te kameres CMOS  dhe rezolucionit te fotos prej 48 MP, Droni Dji Mavic 2 Zoom eshte i duhuri per te bere fotot, videot dhe filmimet tuaja per cdo rast apo event qe ju deshironi, duke ruajtur origjinalitetin dhe qartesine maksimale te tyre.

 

Specifikat

 • Gjatesia 322 mm
 • Gjeresia 242 mm
 • Lartesia 84 mm
 • Pesha 905 gr
 • Distanca diagonale 354 mm
 • Koha e fluturimit 31 minuta
 • Distanca e fluturimit 18 km
 • Rezolucioni i videos 4K
 • Rezolucioni i fotos 48 MP
 • Mund ti vendosni karte memorie deri ne 128G
 • Kendi i rrotullimit 90°
 • Mund te punoni ne ambjente me temperature nga -10 - 40 °C
 

Formati i videos

 • MP4
 • MOV
 • MPEG-4
 

Formati i fotos 

 • JPEG
 • DNG
 • RAW
 
Bateria
 • Kapaciteti 3850 mAh
 • Voltazhi  15.4 - 17.6 V
 • Modeli LiPo 4S
 

Nxitoni dhe perfitoni nga OFERTA SEZONALE  te Ibuy.al per te gjitha produktet e markes Dji.

SASI E LIMITUAR!  

KOHE E LIMITUAR!

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera181 990 Lekë
LlojiDrone
GJENDJAPajisje te reja
MarkaDji
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari