Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone me Kamera Ultra HD 4K

Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone me Kamera Ultra HD 4K

Osmo Mobile 2 Smartphone Gimbal

Osmo Mobile 2 Smartphone Gimbal

Zenmuse X3 Zoom Drone me Kamera 4K

Zenmuse X3 Zoom Drone me Kamera 4K

Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone me Kamera Ultra HD 4K

140 390 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6958265152771

Droni Mavic Pro Fly More Combo Platinum Drone me Kamera Ultra HD 4K

Droni Mavic Pro Fly More Combo Platinum eshte droni qe ju duhet per te kapur cdo moment te festes, dasmes, eventin apo udhetimit qe deshironi.

Suporton sistemet satelitore GPS dhe GLONASS

Gjithashtu droni Mavic Air Fly more Combo Platinum me kameren e tij  4K, rregjistron gjate gjithe kohes ne cilesine Ultra HD, si dhe ka te integruar teknologjine e rregjistrimit te videove me levizje te ngadalta (slow motion) prej 1080p 120fps. Ky dron kap te gjitha aventurat tuaja epike me shpejtesi te larte.

Ky dron eshte i projetkuar per tu transportuar lehtesisht kudo, fale dizenjoz unazore qe paloset, si dhe eshte shume i lehte ne montim dhe perdorim.

Teknlogjia me e avancuar Dji e integruar tek Droni Mavic Pro Fly More Combo Platinum dhe software-et e reja qe jane perfshire ne te, e bejne kete dron te veproje me performance te jashtezakonshme.

Nepermjet Smart Phone-it tuaj, me aplikacionin TapFly ju mund te drejtoni dronin sipas pozicionit dhe deshires qe ju keni duke shmangur keshtu pengesat pergjate rruges.

Sistemi i shikmit poshte dhe para mundeson qe Mavic Pro Fly More Combo Platinum te krijoje harten e tij teksa udheton, qe e lejon me pas te kthehet po ne ate rruge qe ka pershkruar nese humbet transmetimin e videove. Kjo behet duke aktivizuar butonin Smart Return to Home.

  

Specifikat

 • Gjatesia 198 mm
 • Lartesia 83 mm
 • Pesga 743 g
 • Kamera 4K 
 • Video Ultra HD
 • Foto 12 MP
 • Bateria 2970 mAh
 • Mund te vendosni karte memorie deri ne 64 G
 • Mund te perdoret ne ambjente nga 0-40 °C

 

Fluturimi

 • Koha e fluturimit deri ne 30 min
 • Distanca e fluturimit deri ne 7 km
 • Shpejtesia e fluturimit 65 km/h
 • Shpejtesia e ngrtijes ne fluturim 5m/s
 • Shpejtesia e uljes nga fluturimi 3m/s

 

Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat sezonale te Ibuy.al per te gjitha produktet e markes Dji.

SASI E LIMITUAR!  

KOHE E LIMITUAR!

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera140 390 Lekë
LlojiDrone
GJENDJAPajisje te reja
MarkaDji
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari