Mavic Pro Platinum Drone me Kamera 4K

Mavic Pro Platinum Drone me Kamera 4K

Spark Alpine White Drone me Kamera 3D

Spark Alpine White Drone me Kamera 3D

Drone Dji Mavic 2 Zoom

Drone Dji Mavic 2 Zoom

Mavic Pro Platinum Drone me Kamera 4K

121 879 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
695826512870

Mavic Pro Platinum Drone me Kamera 4K

Mavic Pro Platinum Droni me Kamera 4K eshte droni qe ju duhet per te kapur cdo moment te festes, dasmes, eventin apo udhetimit qe deshironi.

Fale teknologjise se larte Dji, qe ka te integruar droni Mavic Pro Platinum, minimizon te gjitha zhurmat e ambjentit qe ndikojne ne cilesisine dhe pastertine e zerit gjate filmimeve.

Me kamera 4K Gimbal, me kohe fluturimi deri ne 30 min, dhe me teknologjine me te larte Dji, droni Mavic Pro Platinum eshte droni qe do te plotesoje te gjitha kerkesat tuaja, qe videot dhe fotot te ruajne cilesine dhe qartesine e tyre,  duke ruajtur keshtu me origjinalitet cdo kujtim tuajin.

  

Specifikat

 • Gjatesia 198mm
 • Gjeresia 83 mm
 • Lartesia 83 mm
 • Permasa diagonale 355 mm
 • Koha e fluturimit 30 min
 • Shpejtesia e fluturimit 40 mph
 • Fluturon ne distanca deri ne 15 km
 • Bateria 2970 mAh
 • Lidhet me WIFI
 • Pranon karte memorie deri ne 128G
 • Kendi i rrotullimit 90°
 • Mund te perdoret ne ambjente me temperature nga  0-40° C
 

 Kamera

 • Sensori CMOS
 • Rezolucioni i videos 4K
 • Formati i vodeos MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
 • Rezolucioni i fotos 12 MP
 • Formati i fotove JPEG & DNG
 

Bateria 

 • Kapaciteti  3830mAh
 • Voltazhi  11.4 V
 • Modeli i baterise LiPo 3S
 

Perfitoni nga Ofertat per produktet Dji 

Kujdes: Koha dhe Sasia e Limituar!

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera121 879 Lekë
LlojiDrone
GJENDJAPajisje te reja
MarkaDji
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari