Mbajtese per makine- Air Vent-iPhone Samsung Sony etj

Mbajtese per makine- Air Vent-iPhone Samsung Sony etj

Mbajtese magnetike 360 grade- Air Vent-iPhone Samsung

Mbajtese magnetike 360 grade- Air Vent-iPhone Samsung

Fishe USB TYPE-C - HTC- 117cm - Samsung -s8-note8- HTC-Huawei

Fishe USB TYPE-C - HTC- 117cm - Samsung -s8-note8- HTC-Huawei

Mbajtese per makine- Air Vent-iPhone Samsung Sony etj

513 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
8461148474139
Mbajtese per makine- Air Vent-iPhone Samsung Sony etj

Mbajtese fleksibile dhe e forte, anet e brendshme me material anti-skid, mbajtjen e sigurt te telefonit. Kompakt, e vogel, ajo as nuk do te pengoje ajrin qe rrjedh nga kondicioneri i ndezur as te bllokoje pamjen gjate udhetimit.

 • Mbajtja e sigurt dhe e patundur

 • Gjerësia e tërhequr: 48-90mm

 • Nderstim i forte

 • Instalim dhe cinstalim i lehte

E Pershtatshme Me:
 • iPhone 6 Plus

 • iPhone 6

 • Samsung Galaxy S6 Edge

 • Samsung Galaxy S6

 • Sony Xperia Z3+

 • Sony Xperia Z3

Paketimi Perfshin:

 • 1 x Mbajtese per makine- Air Vent-iPhone Samsung Sony etj
Informacione
LlojiMbajtese
Vlera513 Lekë
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari