Miracle Teeth whitener-Zbardhues dhembesh

Miracle Teeth whitener-Zbardhues dhembesh

Zbardhuesi i dhembeve WhiteLight

Zbardhuesi i dhembeve WhiteLight

Miracle Teeth whitener-Zbardhues dhembesh

1 100 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Miracle Teeth whitener-Zbardhues dhembesh- ibmt

Miracle Teeth Whitener

Miracle Teeth Whitener eshte nje produkt me perberje 100% bimore per kujdesin ndaj dhembeve.

Zbut mishrat e dhembeve dhe zbardh dhembet nga njollat e verdha dhe pikat e zeza te krijuara nga pirja e duhanit, kafese, alkoolit, etj.

Pa patur nevoje te shkoni te dentisti, me Miracle Teeth Whitener ju do te keni dhembe te bukur dhe te bardhe qe shendrisin.

Sa me shume te perdorni Miracle Teeth Whitener, aq me te shendetshem dhe te bardhe do te jene dhembet tuaj

Transport kudo ne Shqiperi

Paguaj ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne nurmin 0685344444

Informacione
Vlera1 100 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiPastrues dhembesh
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari