Mjalt per dobesim - Honey D+ Slim

Mjalt per dobesim - Honey D+ Slim

Mjalt per potence - Epimideum Macun

Mjalt per potence - Epimideum Macun

EMS Hip Trainer Stimulator Masagger Unisex

EMS Hip Trainer Stimulator Masagger Unisex

Mjalt per dobesim - Honey D+ Slim

2 100 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Mjalt per dobesim - Honey D+ Slim

MJALTË DOBËSIMI - HONEY SLIM D+

Sasia 1kg

Falë suksesit të shënuar, mjalti për dobësim  HONEY D+ po zgjeron çdo ditë e më shumë hapësirën e përdorimit me produkte të reja dhe shumë efikase.

Produkt të cilin e sjell pranë jush vetëm cilësia dhe origjinaliteti e dallojnë nga të tjerat.
- Humbisni kilogramët e tepërt në pak kohë, duke e ndjerë veten të aftë për të përballuar lehtësisht edhe ditët tuaja më të lodhshme. 

Plotësisht natyral, 
Pa efekte anësore...
Efektet:

-Dobëson shëndetshëm me shpejtësi✔
-Largon dhjamin e tepërt dhe shkrin atë pa lodhje✔
-Ndihmon në djegjen e yndyrërave në gjak✔
-Ndihmon në largimin e celulitit nga lëkura✔
-Organizmin e mban të ngopur
-Liron rrugët urinare✔
-Rregullon funksionimin e veshkave✔
-Stabilizon tensionin e gjakut✔
-Bën largimin e gazrave nga zorrët✔
-Eliminon problemet me hemoroidet✔
-Forcon Imunitetin✔
-Jep energji trupore gjatë 24 orëve.✔

PËRDORIMI:

Mëngjes, Drekë dhe Darkë 15 min para buke çdo herë 1lug caji mjalt me 1 gotë kos duke shtrydhur edhe një gjysmë limoni, e përzieni mirë, lihet për 7-10 min dhe pihet.

Informacione
Vlera2 100 Lekë
MarkaHoney D+
LlojiMjalt
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari