Mjalte Manuka Premium 500g

Mjalte Manuka Premium 500g

3D Sleep Mask - Maske per syte Pink

3D Sleep Mask - Maske per syte Pink

Depilator per fytyren Flawless

Depilator per fytyren Flawless

Mjalte Manuka Premium 500g

7 300 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Mjalte Manuka Premium 500g

Mjalt Manuka i certifikuar 

Mjalti Manuka eshte perdorur qe ne kohe te lashta per te luftuat semundje te ndryshme.
Ne shekullin e 19 hulumtuesit kane vene re se ky mjalt eshte shume efikas ne luften ndaj baktereve.
Mjalti manuka ka nje efekt te fuqishem anti bakterial ne trajtimin e lendimeve ose djegieve

Disa nga vetite e mjaltit manuka

  • Lufton kancerin
  • Redukton kolesterolin e larte
  • Redukton inflamacionet ne organizem
  • Trajton diabetin
  • Trajton infeksionin e syve ,vesheve dhe sinuset
  • Trajton probleme intestinale
  •  Trajton semundje te renda si Aids etj
  • Lufton Escherichia Coli , Staphylococcus, Helicobacter pylori
Produkt i importuar nga Zelanda e re 
Informacione
Vlera7 300 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiMjalt
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari