Mouse Gaming A6081

Mouse Gaming A6081

Mouse Gaming A9071

Mouse Gaming A9071

Mouse Gaming J95

Mouse Gaming J95

Mouse Gaming A6081

2 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019010703

Mouse Gaming  A6081

 

Specifikat

 • Rezolucioni 4000 CPI
 • Memoria 160K
 • Shpejtesia  60-160 inches/sec
 • Butoni aktiv gjate gjithe kohes
 • 8 Butona
 • Mbi 20 milion klikime
 • Gjatesia e kabullit 1.8 m
 • Sensori Optical Engine
 • Konektori USB 2.0/3.0
 • Perpunimi i imazhit 2.4  MP
 • Suporton sistemin Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me lart
 

Porsiteni tani dhe vjen ne adresen tuaj brenda 48 oreve.

Posta ne te gjjithe Shqiperine

Informacione
Vlera2 490 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiMouse
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari