Mouse Gaming P93 me ndricues RGB

Mouse Gaming P93 me ndricues RGB

Mouse Gaming J95

Mouse Gaming J95

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming P93 me ndricues RGB

2 190 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019010705

Mouse Gaming P93 me ndricues RGB

Mouse Gaming P93 me rreze ultra red, per shpejtesi dhe saktesi ne veprime.  Qendroni gjithmone nje hap me pare, me konkurrentet tuaj, per te gjithe te apasionuarit pas lojrave kompjuterike.

Me mousin gaming P93, do te keni mundesi te kryeni te gjitha veprimet me nje shpejtesi te paimagjinueshme, duke kursyer kohen tuaj, dhe duke mbaruar ne kohe rekord punen tuaj para kompjuterit.

Ndricimi RGB eshte me ngjyra mbreselenese dhe eshte i pershtatshem per tu perdorur nga te dyja duart.

 

Specifikat

 • Rezolucioni 5000 CPI
 • Memoria 160K
 • Fuqia e ndricimit RGB
 • Dimensionet 78mm x 35mm x 135mm
 • Shpejtesia  60-160 inches/sec
 • Butoni aktiv gjate gjithe kohes
 • 8 Butona
 • Mbi 20 milion klikime
 • Gjatesia e kabullit 1.8 m
 • Sensori Optical Engine
 • Konektori USB 2.0/3.0
 • Suporton sistemin Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me lart
 

Porositeni tani dhe vjen ne adresen tuaj brenda 48 oreve.

Posta ne te gjjithe Shqiperine

Informacione
Vlera2 190 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiMouse
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari