Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming P93 me ndricues RGB

Mouse Gaming P93 me ndricues RGB

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

2 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019010706

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody me rreze ultra red, per shpejtesi dhe saktesi ne veprime.  Qendroni gjithmone nje hap me pare, me konkurrentet tuaj, per te gjithe te apasionuarit pas lojrave kompjuterike.

Me mousin gaming TL70 do te keni mundesi te kryeni te gjitha veprimet me nje shpejtesi te paimagjinueshme, duke kursyer kohen tuaj, dhe duke mbaruar ne kohe rekord punen tuaj para kompjuterit.

Mousi Gaming TL70 me Ultra Bloody eshte i dizenjuar qe te perdoret me lehtesi me te dyja duart, sipas deshires dhe mundesise tuaj.

 

Specifikat

  • Rezolucioni 8200 CPI
  • Memoria 160K
  • Shpejtesia  150 inches/sec
  • Butoni aktiv gjate gjithe kohes
  • 9 Butona
  • Mbi 20 milion klikime
  • Gjatesia e kabullit 1.8 m
  • Sensori Lazer Engine
  • Konektori USB 2.0/3.0
  • Suporton sistemin Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me lart
 

Porositeni tani dhe vjen ne adresen tuaj brenda 48 oreve.

Posta ne te gjjithe Shqiperine

Informacione
Vlera2 990 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiMouse
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari