Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming TL70 me Ultra Bloody

Mouse Gaming V7MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V7MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

1 790 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019010707

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V3MA me rreze ultra red,  eshte i dizenjuar per shpejtesi dhe saktesi ne veprime.  

Qendroni gjithmone nje hap me pare me konkurrentet tuaj, per te gjithe te apasionuarit pas lojrave kompjuterike.

Me mousin gaming V3MA Bloody  do te keni mundesi te kryeni te gjitha veprimet me nje shpejtesi te paimagjinueshme, duke kursyer kohen tuaj, dhe duke mbaruar ne kohe rekord punen tuaj para kompjuterit, fale edhe perberjes se tij nga 8 butona.

Mousi Gaming V3MA Bloody mund te perdoret me lehtesi me te dyja duart, sipas deshires dhe mundesise tuaj.

 

Specifikat

  • Rezolucioni 3200 CPI
  • Memoria 160K
  • Shpejtesia  75 inches/sec
  • Butoni aktiv gjate gjithe kohes
  • 8 Butona
  • Mbi 10 milion klikime
  • Gjatesia e kabullit 1.8 m
  • Sensori Optical Engine
  • Konektori USB 2.0/3.0
  • Suporton sistemin Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me lart
 

Porositeni tani dhe vjen ne adresen tuaj brenda 48 oreve.

Posta ne te gjjithe Shqiperine

Informacione
Vlera1 790 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiMouse
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari