Mouse Gaming V7M71 me Sensor HD

Mouse Gaming V7M71 me Sensor HD

Mouse Gaming V2MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V2MA Bloody me 8 butona

Tastiere Gaming B1500 me 5 nivele ndricimi LED

Tastiere Gaming B1500 me 5 nivele ndricimi LED

Mouse Gaming V7M71 me Sensor HD

2 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019010711

Mouse Gaming V7M71 me Sensor HD

Mouse Gaming V7M71 me rreze ultra red  dhe sensorin HD eshte i dizenjuar per shpejtesi dhe saktesi ne veprime.  

Qendroni gjithmone nje hap me pare me konkurrentet tuaj, per te gjithe te apasionuarit pas lojrave kompjuterike.

Mousi Gaming V7M71 mund te perdoret me lehtesi me te dyja duart, sipas deshires dhe mundesise tuaj. Siperfqaja e sakte dhe e qendrueshme e mousit V7M71 eshte shume e ndjeshme ndaj cdo levizje qe ju do te kryeni. 

Me mousin gaming V7M71 me Sensor HD do te keni mundesi te kryeni te gjitha veprimet me nje shpejtesi te paimagjinueshme, duke kursyer kohen tuaj, dhe duke mbaruar ne kohe rekord punen tuaj para kompjuterit, fale edhe perberjes se tij nga 8 butona.

 

Specifikat

 • Rezolucioni 3200 CPI
 • Memoria 160K
 • Shpejtesia  75 inches/sec
 • Dimensionet 35cm x 28cm x 0.4 cm
 • Butoni aktiv gjate gjithe kohes
 • 8 Butona 
 • Mbi 10 milion klikime
 • Gjatesia e kabullit 1.8 m
 • Sensori HD Optical Engine
 • Konektori USB 2.0/3.0
 • Suporton sistemin Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me lart 
 

Porositeni tani dhe vjen ne adresen tuaj brenda 48 oreve.

Posta ne te gjjithe Shqiperine

Informacione
Vlera2 490 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiMouse
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari