Mouse Gaming V7MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V7MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V3MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V8MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V8MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V7MA Bloody me 8 butona

1 790 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019010708

Mouse Gaming V7MA Bloody me 8 butona

Mouse Gaming V7MA me rreze ultra red,  eshte i dizenjuar per shpejtesi dhe saktesi ne veprime.  

Qendroni gjithmone nje hap me pare me konkurrentet tuaj, per te gjithe te apasionuarit pas lojrave kompjuterike.

Me mousin gaming V7MA Bloody  do te keni mundesi te kryeni te gjitha veprimet me nje shpejtesi te paimagjinueshme, duke kursyer kohen tuaj, dhe duke mbaruar ne kohe rekord punen tuaj para kompjuterit, fale edhe perberjes se tij nga 8 butona.

Mousi Gaming V7MA Bloody mund te perdoret me lehtesi me te dyja duart, sipas deshires dhe mundesise tuaj. Ky mouse eshte 6 here me i shpejte se nje mouse normal. 

E vecanta e Mausit V7MA qendron tek dizenjimi i tij enkas per duar te medha, dhe per ata qe duan te kene kontrroll te plote dhe efektiv mbi mousin teksa punojne ose luajne para kompjuterit.

 

Specifikat

  • Rezolucioni 3200 CPI
  • Memoria 160K
  • Shpejtesia  75 inches/sec
  • Butoni aktiv gjate gjithe kohes
  • 8 Butona 
  • Mbi 10 milion klikime
  • Gjatesia e kabllit 1.8 m
  • Sensori Optical Engine
  • Konektori USB 2.0/3.0
  • Suporton sistemin Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me lart 

 

Porositeni tani dhe vjen ne adresen tuaj brenda 48 oreve.

Posta ne te gjjithe Shqiperine

Informacione
Vlera1 790 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiMouse
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari