Cager 7200mAh - Dual-USB Power Bank

Cager 7200mAh - Dual-USB Power Bank

Power Bank Cager 2600 mAh (E Zeze)

Power Bank Cager 2600 mAh (E Zeze)

Karikues Origjinal Apple iPad

Karikues Origjinal Apple iPad

Cager 7200mAh - Dual-USB Power Bank

2 566 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6957046100956-1
           Cager  7200mAh - Dual-USB Power Bank - E zeze
 • Anti rreshkitjes dhe shenjave te gishtave

 • Dy USB , Karikim per dy telefone ne te njejten kohe

 • 7200mAh per me shume ore pune

 • Mund te mbahet ne xhep lehtesisht

 • Mbrojte pafund nga demtimi : qark te shkurter , stabilizues voltazhi, mbi karikim, mbinxehje,lidhje gabim

 • Ka certifikate  FCC, CE, RoHS

        Specifikat:

 • Bateria: Lithium

 • Kapaciteti: 3.7V 7200mAh

 • Hyrje: DC 5V 1A Micro USB

 • Dalje 1: DC 5V 1A (smartphone)

 • Daljet 2: DC 5V 1.5A (tableta)

 • Pesha: 173g

 • Ngjyra: E Zeze

 • Dimensionet: 9.5 x 6.5 x 2.1cm/3.7 x 2.5 x 0.8in(L x W x T)

          Pershtatshmeria:

 • iPad

 • iPhone

 • iPod

 • Samsung HTC Sony etj

         Paketa perfshin:

 • 1 x Cager  7200mAh Power Bank
 • 1 x Micro USB Cable
Informacione
LlojiPower Bank
Vlera2 566 Lekë
MarkaCager
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari