Prada Candy  Eau de Parfum 50ml

Prada Candy Eau de Parfum 50ml

 Dolce & Gabbana L'Imperatrice  Eau de Toilette 100ml

Dolce & Gabbana L'Imperatrice Eau de Toilette 100ml

Prada Candy Eau de Parfum 50ml

8 790 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Prada Candy Eau de Parfum 50ml-ibpf004

Prada Candy Eau de Parfume per Femra

Prada Candy eshte nje joshje e menjehershme, nje shperthim shokues rose dhe gold, duke treguar nje aspekt te ri te feminalitetit Prada.

Prada Candy eshte nje arome me nje ekuiliber te ri te nuhatjes qe kombinon perberes te kualitetit te larte.

Perzierja me Caramel-in modern i jep aromen e vertet unike ketij parfumi.

 

Sasia 50ml

Eau de Parfum

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera8 790 Lekë
LlojiParfume
MarkaPrada
Pesha ml50ml
Lloji i ParfumitEau de Parfum
GjiniaFemra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari