Altoparlante Meirende Mr-1212 – Boks me bluetooth

Te ndryshme

Altoparlante i cili perdoret per :

  • disko.
  • shfaqje në rrugë nga artistë.
  • pikniqe dhe vallëzime në natyrë.
  • konferenca.
  • mësime muzike.
  • karaoke etj.

7,990 L

ALTOPARLANTE MEIRENDE ME BLUETOOTH

Altoparlantë Meirende MR-1212 me bluetooth, i bërë nga materiali i qëndrueshëm ABS i cili i siguron rezistencen dhe e bene shume cilesor ndaj gervishtjeve apo incidenteve te vogla.

Produkti eshte i perbere me dy altoparlantë 12 inç te cilet japin një tingull të qartë, te kthjellet dhe të lartë. Levizshmeria e lehte, kthjelltesia e zerit dhe volumi i larte e bejne kete produkt perfekt per te qene shoqeruesi i festave tuaja.

Audion e leshon pasi eshte lidhur me Bluetooth, kartës së kujtesës Micro SD, USB Flash dhe lidhjes me tela me kabllo Aux 3.5 mm.

Mbeshtet funksionin e radios.

Ju jep mundesine te keni nen kontroll volumin e zerit qe leshon edhe te basit.

Përmban:

– Perbehet nga mikrofon te integruar.
– Me telekomande.
– kabllo elektrike 220Volt.
– Kabëll lidhës 12Volt.

SPECIFIKATAcoustic system meirende mr 1212 eltronic product online iBuy al

Paisjet lidhese : Karta TF, USB, Aux, radio FM, Mbështetja e thirrjeve.

Versioni Bluetooth: 4.1.

Diapazoni: 10 milion.

Fuqia: 40 + 40 Watt.

Bateria e boksit : 220V 7400mAh.

Operon per rreth :  8 ore.

Permasat : 40 cm x 80cm x 35 cm.

E perbere me rrota levizese dhe doreze e zgjatshme.

Drita LED.

Leshon tinguj te paster edhe te qarte.


Bli Online ne iBuy.al – Aty ku cilesia justifikon cmimin!

SKU: Meirende Mr-1212 Kategori:
Pesha 1 kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat