Mbajtese kepucesh me kater kate Stackable Shoe Rack Bli Online


Mbron kepucet nga pluhuri dhe papastertia

E lehte per tu mbledhur dhe cmontuar

Mjafton nje lecke e lagur per tu pastruar

Praktike, levizet lehetesisht nga nje vend tek tjetri

1,090 L

Mbajtese kepucesh me kater kate Stackable Shoe Rack

Kjo mbajtese kepucesh, Mban kepucet tuaja te organizuara dhe iu kursen rremujen ne shtepine tuaj.

Ka 4 kate (rafte)

Eshte e ndertuar me shufra te qendrueshme celiku dhe plastike, te cilat ju mundesojne qendrueshmeri dhe siguri ne perdorim.

Krijon nje pamje te rregullt te kepuceve tuaja dhe i ofron atyre mundesine te ajrosen.

Shmang aromat e pakendshme

E pershatur per te gjitha llojet e kepuceve sandale, atlete, pupa, kepuce dimerore etj.

Nuk ze hapesire

SKU: L223-mbajtese kepucesh-4 kate Kategori:
Pesha 0.4 kg
LLoji

Shtepia

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat