,

Mikrovale 1200 W – First Austria FA-5002-3


  • Me nje ekran digital
  • Tensioni 230 V
  • Permasat e jashtme jane 35x45x26cm
  • Permasat e brendshme 26x30x18.5
  • Lehtesisht e kombinueshme me kuzhinen tuaj vjen ne ngjyren gri

 

9,900 L

MIKROVAL FIRST AUSTRIA 

Me kete mikroval ju do te kurseni kohe edhe energji elektrike ne te njejtin moment. Ne pak caste ju do te keni ne tyezen tuaj nje vakt te ngrohte edhe te gatuar shijshem.

MIKROVAL DIGITALE

Me kete mikroval keni nje qendrueshmeri e nevojshme per ne kuzhinen tuaj. Me nje material teper rezistente e cila nuk mundeson as njelloj gervishje dhe as nuk plasaritet. Ne muret e brendshme te mikrovales ka nje material rezistent ndaj baterieve te cilet nuk lejohen te futen ne brendesi te pajisjes.

Shume e lehte per tu pastruar ku mund ta pastroni edhe me nje cope leter.

SPECIFIKAT

Marka: First Austria

Modeli : FA-5002-3

Ngrohesja e ushqimeve ka 8 pograme te nxehjes ku ju mund te zgjidhni ata qe deshironi per ushqimin tuaj

Kapaciteti i ushqimeve qe mund te mbaje ne vete gjate procesit te ngrohjes eshte 20 L

Fuqia 1200 W

Diametri i pjates ngrohese qe gjendet brenda ne ngrohese eshte 24.5 cm

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA-5002-3 Kategori: ,
Pesha 11.1 kg
LLoji

Mikroval

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat