,

Nutribullet 600W – Juicer Blender Portabel

As Seen on TV

4,490 L

NUTRIBULLET 600W – JUICER BLENDER PORTABEL

Nutribullet Juicer Maker – 600W – Best Price

Këto përzierës të vegjël kompaktë ofrojnë përzierje të ndara në mënyrë të përkryer, ideale për një familje prej një deri në dy persona.NutriBullet 600W Personal Blender ibuy al

Bazë motorike 600 vat, filxhan i gjatë 24 oz me unazë buzësh rehati, teh heqës, kupë e shkurtër 18 oz dhe unazë buze komode e trajtuar, aplikacion për celular.

Nutribullet sigurohet qe ju te merrni te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese nga ushqimet qe konsumoni.

Motorri i saj mundeson qe cdo gje te kaloj ne goten tuaj. Asnje vlere ushqimore nuk qendron ne pajisje.

Merrni leng frutash, perimesh, smoothie, milkshake etj. Shtrydhesja ideale per te marr me te miren qe frutat ofrojne.

 

Juicer Blender

Nutribullet është zgjidhja më e shpejtë, më e lehtë për të bërë smoothie të mbushura me lëndë ushqyese.

Mbusheni atë me ushqimet tuaja të preferuara si arra, manaferrat dhe spinaqi, më pas shtyni dhe përziejeni rrugën tuaj për një mënyrë jetese më të shëndetshme.

Motor i fuqishëm 600 vat dhe fletët e rafinuara të nxjerrjes së lëndëve ushqyese bashkojnë ushqime të plota në karburant të lëngshëm për trupin tuaj në sekonda.

Përfshihen: (1) baza motorike 600W, (1) teh nxjerrës, (1) teh frezues, (1) filxhan i trajtuar, (1) filxhan 24 oz, (1) kupa 18 oz, (1) unaza e kupës, (1) unazë filxhani me dorezë.

Tehu nxjerrës i fuqishëm i çelikut përdorin veprimin ciklonik për të copetuar dhe ata përbërës të fortë.

Gota plastike me performancë të lartë, pa BPA, janë afatgjata dhe të qëndrueshme.

Me pese pjesë përfshin një gotë të gjatë (0,7 l), për te pergatitur për smoothie të shëndetshme dhe ushqyese që rrisin imunitetin.

Vendosni copa frutash te prera brenda ne gote mbylleni mire, shtypni butonin dhe ne pak caste do te keni smoothien e preferuar.

Trupi juaj duhet te marr vlera ushqyese sa me shume dhe ku ka me mire se ti pergatisni vete ju.

Pjesa me e madhe e ushqimeve qe ne konsumojme nuk mund te merret vetem nga shtrydhja dhe grirerja e tyre.

Nje makineri e cila e shperben frutin duke marr cdo vitamin qe gjendet ne te madje dhe ne lekuren e saj.

Merrni lengje te fresketa te cilat jane te pasura me vlera ushqimore.

Cilesimet kryesore – Nutribullet

blender nutribullet 600 watt ibuy al

  • Copetoni ne grimca te imeta ushqimet tuaja.
  • Gerryen dhe farat per te marre gjithcka cfare frutat dhe perimet ofrojne.
  • Redukton kohen e shpenzuar ne kuzhine. 
  • E ndertuar pa BPA.
  • E lehte per tu pastruar.
  • Lengje frutash dhe perimesh te shendetshem dhe te pasur me te gjithe vlerat ushqyese qe frutat kane. 
  • Me permasa kompakte.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al  Dyqani juaj online!
SKU: nutri-bullet-600w Kategori: ,
Pesha0.3 kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat