,

NutriBullet Shtrydhese Frutash – Magic Bullet 600W Online

NutriBulllet

SPECIFIKAT

Fuqia: 600 Watt
Numri i Shpejtësive: 1
Kapaciteti (vëllimi): 3 gota
Aftësitë e pajisjes: Shredder, Blends, Grinds, Chops
Materiali: Plastik (pa BPA)
Kujdesi dhe pastrimi: Efikas
Dimensionet bazë: 5.375 Lartësia e “Diametrit x 8”
Pesha: 3,6 lbs

4,500 L

NutriBullet Shtrydhese Frutash 600W

NutriBullet Shtrydhese Frutash – Magic Buller 600W Online

Shtrydh frutat dhe perimet duke nxjerre te gjitha vlerat e tyre ushqyese dhe vitaminat organike

Shijoni leng frutash BIO super te shendetshem

Pergatit lengje ushqyese qe ju ndihmojne te luftoni dhe parandaloni semundjet, të humbni peshe, të lehtesoni dhimbjet e nyjeve, te promovoni lekurën e shendetshme, jepini vitalitet lekures dhe shtoni vite ne jeten tuaj

Kjo teknologji pulverizon kërcellin, farat dhe lëkurat, ku qëndron shumica e vlerave ushqyese thelbesore – ndryshe nga sa bejne lengjet dhe perzieresit e tjere

Thjesht shtoni frutat, perimet dhe ushqimet tuaja te preferuara (arra, fara, barishte) ne NutriBullet, se bashku me pak uje, dhe nxirrni perberesit ne nje pije te butë dhe te shijshme. Dhe pjesa me e mire eshte nje NutriBlast kerkon vetem disa sekonda per t’u pergatitur

Super i lehte per tu pastruar

Shendet, shije dhe pasterti ne NutriBullet

SKU: GI-shtrydhese nutribullet Kategori: ,
Pesha 0.4 kg
brands

NutriBulllet

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat