Puzzle  Te mesojme Matematiken

Puzzle Te mesojme Matematiken

Tabele Magnetike per Femije

Tabele Magnetike per Femije

Puzzle Te mesojme Alfabetin

Puzzle Te mesojme Alfabetin

Puzzle Te mesojme Matematiken

199 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Puzzle Te mesojme Matematiken-ibld048

Puzzle Te Mesojme Matematiken

Matematika mesohet me mire dhe me shpejt duke luajtur me numrat. 

Numrat, verprimet matematikore dhe objektet  qe perbejne lodren  jane me ngjyra dhe elemente te ndryshem qe ndihmojne femijet per te mesuar edhe ngjyrat apo forma te ndryshme.

 

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera199 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari