Galaxy A50 128 GB me 3 Kamera E Zeze

Galaxy A50 128 GB me 3 Kamera E Zeze

Celular Doogee X100 3G 1/8GB

Celular Doogee X100 3G 1/8GB

Galaxy A50 128 GB me 3 kamera Blu

Galaxy A50 128 GB me 3 kamera Blu

Galaxy A50 128 GB me 3 Kamera E Zeze

29 190 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
galaxy-a50-128gb-me-3-kamera

Samsung A50 - 128 GB me 3 Kamera 

Modeli me i ri i Samsung A50 vjen me cmimin me te lire ne treg vetem ne IBUY.AL

Me rrjetin me te shpejte 4G,  me 3 kamera dhe me 128 GB memorie eshte telefoni qe ju keni enderruar te keni prej kohesh.

Me kameren 28 MP ju do te keni mundesi te beni foto me cilesi te larte dhe te rregjistroni video shume te qarta, sigurisht pa u shqetesuar per memorien e telefonit.

Ekrani 6.4 inches i telefonit Samsung A50 eshte dizenjuar enkas per t'ju dhene komoditetin qe ju duhet gjate perdorimit te telefonit.

 

Specifikat:

 • Modeli: Samsung A50
 • Rrjeti: GSM/ HSPA/LTE
 • Permasat: 158.5 x 74.4 x 7.7 mm
 • Procesori: Octa Core (4X2.3 & 4X1.7 GHz)
 • Sim: Single Sim/ Dual Sim
 • Ram: 4 GB
 • Memoria: 128 GB
 • Ekrani: 6.4 inches
 • LLoji i ekranit: Super AMOLED
 • Sistemi: Android 9.0
 • Kamera : 28 MP,  8MP & 5 MP
 • Rezolucioni: 1080x2340
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
 • WIFI, NFC, RADIO
 • USB 2.1 Type-C 1.0 
 

Bateria

 • E pacmontueshme
 • Li-Po 4000 mAh
 • Fast Charging 15W
 

Porosi online ne te gjithe vendin brenda 48 oreve

Informacione
Marka e TelefonitSamsung
Vlera29 190 Lekë
LlojiCelulare
GJENDJAPajisje te reja
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari