Selfie Stick Universal 3.5mm Jack - iPhone - Android

Selfie Stick Universal 3.5mm Jack - iPhone - Android

Boks me Bluetooth Heavy Bass Mic/TF Card

Boks me Bluetooth Heavy Bass Mic/TF Card

Kase Nillkin M8 - Gold

Kase Nillkin M8 - Gold

Selfie Stick Universal 3.5mm Jack - iPhone - Android

1 026 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
01011727
Selfie Stick Universale 3.5mm Audio Cable per iPhone Samsung HTC Sony etj

       Me kete selfie stick nuk keni nevoje te instaloni asgje ne telefonin tuaj , Thjesht vendosni fishen
       ne vendin e kufjeve dhe filloni te beni foto vetem duke shtypur butonin qe ndodhet ne doreze.

 • Ska nevoje per Bluetooth

 • Ska nevoje per karikim

 • Plug and play

 • Fotografoni dhe beni video kudo qe ndodheni

 • Kujtese: Nese do ta perdorni ne telefon Android, Aktivizoni funksionin qe lejon
  te perdoresh butonin e volumit per te bere fotografi, Camera / Settings / Volume Buttons - CAPTURE.

        Specifikat:

 • Pesha maksimale: 500g

 • Gjatesia : 23.5-100.5cm

 • Gjeresia e suportuar e telefonin: 55-85mm

 • Materiali : Hekur

        Pershtatshmeria:

 • iPhone 6 4.7-inch
 • iPhone 6 Plus 5.5 inch
 • iPhone 5s
 • iPhone 5
 • iPhone 5c
 • Te gjitha pajisjet me Audio Jack 3.5mm


Informacione
LlojiSelfie stick
Vlera1 026 Lekë
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari