Set  me shume funksione per bebe

Set me shume funksione per bebe

Tabele Magnetike per Femije

Tabele Magnetike per Femije

Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

Lodra per Femije Alfabeti me shkronja magnetike

Set me shume funksione per bebe

2 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Set me shume funksione per bebe-ibld042

Set me shume funksione per Bebe

Krevati levizes eshte ai qe ju duhet per beben tuaj, qe ju dhe femija juaj te keni qetesine dhe rehatine e kohes qe kaloni bashke.

 

Tapeti eshte e perbere me material pambuku te bute, qe mbron lekuren e femijes tuaj. 

Ai mund te hiqet lehtesisht dhe te lahet sa here qe ju deshironi.

 

Ka disa lodra shumengjyreshe te varura ne harkun e krevatit, ku femija juaj  mund ti kape dhe te luaje me ta.

Gjithashtu celesat e pianos mund te luajne muzike qe do te argetojne femijet e vegjel.

Nese ju deshironi mund te vendosni edhe lodra te tjera ne harkun e krevatit.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera2 990 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari