Smart Bracelet M3 Heart Rate Mates tensioni - E Zeze

Smart Bracelet M3 Heart Rate Mates tensioni - E Zeze

Xiaomi Mi Band 2 Origjinale - E Zeze

Xiaomi Mi Band 2 Origjinale - E Zeze

Smart Bracelet M3 Heart Rate Mates tensioni - E Zeze

1 800 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
SmartaBand M3
         Smart Bracelet M3  - Mates pulsi - Mates Tensioni
 • Dizajn kompakt, ne mode dhe te rehatshme per t'u veshur

 • Ekran te kualitetit te larte OLED 0.96 inch

 • Ndjeshmeri e larte me prekje 

 • Bluetooth 4.0 chipset, e pershtatshme sistemet iOS dhe Android

 • Bateri e rikarikueshme li-polymer e integruar, koha e gjate e pritjes

 • Funksioni: Numerimi i hapave, llogaritja e distances, monitorimi i rrahjeve te zemres, monitorimi i gjumit, kujtimi i thirrjes, mates i tensionit,ora me alarm etj.

 • IP67 kundra ujit

Specifikimet:

 • Kapaciteti i baterise: 90mAh

 • Koha gjate pritje: 20 dite

 • Voltazh: 5V

 • Material: Plastik + ABS

 • Rripi: TPU

 • Ekran: 0.96 inch OLED

 • Bluetooth version: 4.0 (Android dhe iOS)

 • Kundrra ujit: IP67 rating

 • Sensor: Konsumi i ulet i energjise, Sensor i pershpejtuar

 • Nderfaqja e karikimit: USB type

Paketimi Perfshin:

 • 1 x Smart Bracelet -Heart Rate Sensor
 • 1 x USB Kabell
 • 1 x Manual Perdorimi

Pasi ta keni karikuar pajisjen instaloni ne PlayStore ose Appstore aplikacionin Yoho Sports

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera1 800 Lekë
LlojiSmartBand
GJENDJANo
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari