Smartwatch me telefon - A1- E Zeze

Smartwatch me telefon - A1- E Zeze

Ore inteligjente - Telefon -Sim -Kamera - Silver

Ore inteligjente - Telefon -Sim -Kamera - Silver

Smartwatch me telefon - A1- Gold

Smartwatch me telefon - A1- Gold

Smartwatch me telefon - A1- E Zeze

1 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Smartwatch me telefon - A1- E Zeze

Opsionet:
Karte SIM  / Thirrje me bluetooth / Pergjigje
Mund te kryeni thirrje ose te pergjigjeni nga ora juaj
Katalogu / thirrje / mesazh / muzike
1.54 inch TFT HD LCD touch screen, 240 x 240 pixels
Ekran cilesor me figura te qarta 
Monitorim te gjumit 
Monitoron gjumin tuaj
Pedometer
Mat hapat qe keni kryer dhe distancen
Sedentary reminder
Te lajmeron kur qendron shume kohe ulur 
Anti-lost / finding phone
Kur ora shkeputet nga telefoni te lajmeron
Remote control phone camera
Kontrollon kameren nga ora
Sound recorder / alarm / calender

Kujtese:
1. Ora eshte e pershtatshme per te gjitha kartat ne Shqiperi e Europe
2. iOS nuk suporton disa opsione si ,remote camera, message reminder

Specifikat

Custom

CPU: MTK6260A  
SIM : Single SIM Card (Micro SIM Card)  
Band: GSM 850/900/1800/1900 MHz  
Bluetooth: Bluetooth 3.0  
RAM: 128Mbit + 64Mbit  
External memory: Support TF card up to 32GB  
Ekrani: 1.54 inch  
Lloji: TFT LCD  
Razolucioni: 240 x 240 pixels  
Kamera: 0.057M 

Product Details

Lloji: Smart Watch  
Opsione: Alarm,Answer Call,Call reminder,Others,Pedometer  
Dialer: Digital  
Materiali: Alumin ,silikon  
Water-Proof: JO
Paketa permban: 1 x Smart Watch 1 x kabell karikimi

 

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera1 990 Lekë
LlojiSmartwatch
GJENDJAPajisje te reja
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari