Spray per depilim Ostwint - Femra

Spray per depilim Ostwint - Femra

Spray depilimi per meshkuj Ostwint - 170 ml

Spray depilimi per meshkuj Ostwint - 170 ml

Spray per depilim Ostwint  2Cope

Spray per depilim Ostwint 2Cope

Spray per depilim Ostwint - Femra

1 400 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Spray per depilim Ostwint - Femra

Spray per depilim Ostwint

Nuk ka qene kurre me e lehte per femrat te heqin qimet e teperta

Spray i depilmit Ostwint funksionon njesoj si heqja me lazer - duke ju lene nje lekure te lemuar,te bute.

Largoni qimet e forta qe ju kane dale me kete produkt revolucionar

Spray Ostwint largon qimet nga gjoksi, shpina, krahet,kembet,qafa - PER 5 MINUTA

E lehte per ta larguar nga trupi me nje fshirje duke mos te djegur apo irrituar lekuren 

 

 

 

 E lehte per te larguar qimet nga sqetullat  

 

Spray Ostwint eshte vleresuar si metoda me e mire per te larguar qimet nga trupi
Shperben qimet per pak minuta duke ju kthyer freskine dhe butesine e munguar
Qimja e re qe del eshte me e bute dhe nuk irriton lekuren

 

  

  • Shkaterron qimet e forta 
  • Funksionon si makine lazer duke shkaterruar qimen
  • I njejti rezultat si lazer por shume shume here me lire
  • E lehte per ta larguar nga trupi - me peshqir ose me uje
  • E garantuar qe do funksionoje ose ju rimbursojme
  • Funksionon me te gjitha llojet e qimeve 

 

 

 

 

Produkti nuk ka asnje efekt anesor dhe mund te perdoret
si nga meshkujt edhe nga femrat njesoj.

 


Perdorimi eshte shume i thjeshte .

  • 1.Tundeni produktin mire dhe sperkasni ne pjeset ku dershironi te hiqni qimet.
  • 2.Lereni te veproje per 3-8 minuta (sipas fortesise se qimes)
  • 3.Largojeni mbetjen me spatul ,peshqir te thate ose me uje te rrjedhshem (pa sapun apo shampoo)

          Shijoni lekuren tuaj te bute  

 

Krem Spray Depilimi per te gjitha llojet e lekures
Sasia 170 mlMos vononi ,Shtojeni ne shporte dhe zgjidhni Paguaj ne dorezim
Porosite edhe ne telefon 0685433333 

Transport kudo paguaj ne dorezim 

 

Per porosi 2 cope perfitoni posten falas

Informacione
Vlera1 400 Lekë
MarkaOstwint
LlojiSpray per Depilim
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari