Tabele Magnetike per Femije

Tabele Magnetike per Femije

Lodra per Femije Makina Jeap

Lodra per Femije Makina Jeap

Set  me shume funksione per bebe

Set me shume funksione per bebe

Tabele Magnetike per Femije

290 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Tabele Magnetike per Femije-ibld041

Tabele Magnetike per Femije

Tabela magnetike ndihmon femijet  qe te mesojne per te vizatuar, per te shkruajtur dhe te jene kreativ duke nxitur imagjianten  e tyre per te krijuar gjera te ndryshme.

Nderkohe qe prinderit nuk kane nevoje per te blere pafund fleta te bardha dhe me ngjyra, apo te lyejne shtepite nga "shkrimet" e femijeve.

 

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta. 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera290 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari