Tastiere Gaming B1500 me 5 nivele ndricimi LED

Tastiere Gaming B1500 me 5 nivele ndricimi LED

Mouse Gaming V7M71 me Sensor HD

Mouse Gaming V7M71 me Sensor HD

Tastiere Gaming B2100 per shpejtesi ne veprime

Tastiere Gaming B2100 per shpejtesi ne veprime

Tastiere Gaming B1500 me 5 nivele ndricimi LED

2 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019080701

Tastiere Gaming B1500 me 5 nivele ndricimi LED

Tastiera Gaming B1500 eshte me 5 nivele te ndricimit LED te cilat rregullohen sipas deshires se perdoruesit.  Nivelet e ndricimit jane: 100%, 75%, 50%, 25% dhe OFF.

Shpejtesia e pergjigjes se tasteve eshte 1meter/sekond  qe ju mundeson nje veprim te shpejte perballe kompjuterit tuaj.

Dizenjimi i vecante i tastieres gaming B1500 dhe tasteve te saj, mundeson mbrojtjen gjate perdorimi dhe nuk lejon ngaterrimin e tasteve me njeri-tjetrin teksa ju punoni.

Hapesirat qe ndodhen midis tasteve jane krijuar posacerisht per te kenaqur perdoruesit dhe per te lehtesuar punen e tyre,  pasi kane nje qendrueshmeri te madhe dhe lejojne kontroll te plote te perdoruesit mbi tastieren.

Tastiera Gaming B1500 eshte kundra ujit, qe i jep siguri dhe mbrojtje kesaj tastiere pavaresisht ambjentit  apo zyres qe ju mund te punoni, duke bere keshtu nje tastiere shume jetegjate.

Kjo tastiere suporton  sistemet  Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 dhe me siper.

Mos humbisni kohe, porositeni tani!

Porosia vjen tek ju brenda 48 oreve!

Informacione
Vlera2 990 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiTastiere
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari